IPO RH-FL atestacija

Data: 2013 08 17-18
Vieta: Harju rajonas (vakarinė dalis), Estija
Teisėjai: Digna Schoonenboom (Nyderlandai) ir Resi Gerritsen (Nyderlandai)
Kategorijos: RH FL E, A, B (paieška teritorijoje)
Organizatorius: Eesti Otsingukoerte Klubi
Koordinatorius: Margot Luukas

Registruotis galima iki 2013 07 12, pagal IRO testavimo taisykles (3.3 paragrafas), jeigu iki registracijos pabaigos yra užsiregistravę mažiau negu 10 dalyvių, renginys nėra laikomas IRO atestacija. Registracijai reikia užpildytą formą nusiųsti test@otsingukoerad.ee adresu bei sumokėti dalyvio mokestį - 25eur.
Swedbank, EE262200221050221333
SWIFT: HABAEE2X
Įmonė: MTÜ Eesti Otsingukoerte Klubi
Įmonės kodas: 40008003861
Mokėjimo paskirtis: IRO TEST 2013, nurodant kategoriją ir šuns vedlio vardą

Egzamino reikalavimai ir gairės
IPO-R atestacijos reikalavimai anglų kalba. Tarptautinių egzaminų organizavimo gairės anglų kalba. Esant vertimo neatitikimams tarp egzaminų normatyvų, teisėjai vadovausis vokišku variantu.
Egzaminas registruotas IRO planuojamų renginių bei Estijos veislų sąjungos darbinių testų kalendoriuose. Organizuojant egzaminą bus taikomos ir Estijos veislynų sąjungos taisyklės renginių organizavimui. Siųsdamas registracijos formą bei atvykdamas į egzaminą, dalyvis patvirtina, jog yra susipažinęs su egzamino reikalavimais bei gairėmis ir įsipareigoja jų laikytis bei atsako už vedlio-šuns komandos elgesį viso egzamino metu.

Reikalavimai dalyviams
Skiepai - visi egzaminuojami šunys turi būti skiepyti nuo enterito, pasiutligės, šunų parvovirozės ir šunų infekcinio hepatito. Detalesnė informacija Estijos veislynų sąjungos puslapyje. Dalyvauja tik identifikuoti šunys. Į egzaminą reikia atsinešti gyvūno pasą su skiepų įrašais ir darbo knygelę (dalyvaujantiems pirmą kartą knygelę duos organizatoriai, jeigu apie tai bus pažymėta registracijos formoje).

Kontaktai pasiteiravimui - test@otsingukoerad.ee, +372 51 21 780 (Margot), darbo dienomis skambinti po 17val.