Žmonių paieškos grupės naujienos

Skubu pasidžiaugti, kad šeštadienį (spalio 19 d.) Estijoje Rytis su Lokiu išlaikė IPO RH-FL E (žmonių paieškos teritorijoje) egzaminą, o prieš porą mėnesių (rugpjūčio 19 d.), taip pat Estijoje, kvalifikacinius reikalavimus sėkmingai įveikė Linas su Dia. Taigi, šiemet - kaip ir pernai - buvo atestuoti du nauji šunys.
Žmonių paieška - labai specifinė dresūros rūšis. Pirmiausia, tam reikia grupės žmonių - tų, kuriuos galėtume paslėpti. Kad šuo mokytųsi surasti ne konkretų žmogų, o bet kurį. Kitas dalykas - šuns dresūros progresas visiškai nepriklauso nuo jo šeimininko. Nes moko šunį tie žmonės, kuriuos jis suranda. O tai reiškia, kad šunį mokina visa grupė - kiekvieną kartą stengiamės paslėpti vis kitą žmogų. Įtemptas pasiruošimas egzaminams baigėsi - ieškom naujų narių! Mes išmokysime ieškoti Tavo šunį, o Tu mokysiesi ir mokysi mūsų šunis. Susidomėjai? Prisijunk!

P.S. Dalyvavimas užsiėmimuose nemokamas, prisijungimo prie grupės mokestis - 100Lt. Bet visada galima pirmiausia pažiūrėti, ar patiks ;)